Vědět, kdy přestat

Všichni známe výhody sázení. Riskovat peníze na určitý výsledek a sledovat svou výhru. Nebo pozorovat, jak malý bílý míček poskakuje po ruletě, než se usadí na vašem oblíbeném čísle.

Ale sázení by nebylo sázením, kdyby se obešlo bez rizika. Odtud pochází nejen vzrušení ze hry, ale také možná ztráta peněz. Pokud sázíte, můžete prohrát - a určitě se tak občas stane. Je to neoddělitelnou součástí hazardu.

Nicméně prohra není největší zápornou stránkou sázení. Opravdovým problémem je hra z důvodu získání nazpět prohraných peněz nebo riskování větších obnosů, než si můžete dovolit. Pro některé hráče se sázení stane návykem, který ohrožuje jejich finanční zdraví a osobní vztahy.

Global Gambling Guidance Group. Tato organizace se zaměřuje na zodpovědné sázení s rozumnými pravidly a protokoly pro zákazníky i celé odvětví. Jako příklad lze uvést, že skupina G4 nám pomohla vyvinout systém, který zajišťuje, že nezletilí zákazníci nemohou hrát na našich stránkách se skutečnými penězi.

Zachovejte si kontrolu

Výzkum dokazuje, že přílišnému sázení se dá předejít, rozhodne-li se klient dopředu, kolik peněz chce mít maximálně k dispozici na sázení. Proto nabízíme našim zákazníkům možnost stanovit si týdenní nebo měsíční herní limity, a pokud chtějí nebo to potřebují, hráči si také mohou nařídit přestávku (žádné sázení po dobu 7 dní), nebo si dokonce zablokovat přístup na webové stránky Unibetu a dalších sázkových organizací na delší dobu (6 měsíců).

Vyzkoušejte si svou schopnost přestat

Vždy je dobré znát a dohlížet na své sázecí zvyky. Pomůže vám to k rychlému vyřešení problému nebo k požádání o pomoc, když je potřeba. V následujícím jednoduchém testu zjistíte, na jaké rizikové výši se pohybujete.

Pomoc je vždy na dosah

Pokud se obáváte o někoho blízkého, kdo mohl propadnout hazardu, neváhejte se na nás obrátit. Podle typu problému vás oddělení podpory zákazníků odkáže na vhodnou odbornou pomoc:

Pokud se domníváte, že máte problém se sázením, nečekejte, až se to vyřeší samo — požádejte ihned o pomoc. Náš personál je odborně vyškolen v oblasti zodpovědného sázení. 

Profesionální pomoc získáte také od těchto organizací:

Pokud máte jakékoli další dotazy ohledně zodpovědného sázení, kontaktujte nás